Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w programie 5G challenge by inQUBE and Orange: https://inqube.pl/5g-challenge-by-inqube-and-orange/ .

Konkurs adresowany jest do wszystkich startupów, studentów, których pomysły (rozwiązania produktowe, technologiczne lub usługowe) mogą potencjalnie znaleźć zastosowanie w obszarach biznesowych/technologicznych wskazanych przez Orange, w szczególności rozwiązania wykorzystujące, implementujące lub rozwijające technologię mobilną 5G m.in. w dziedzinie RAN, Core Network, Edge Computing, czy Slicing.

Rozwiązania mogą mieć formę enablerów technologicznych jak np. implementacje Open RAN, czy Mobile Edge Computing, jak również mogą realizować zaawansowane przypadki użycia w obszarach przemysłu, smart city, transportu, logistyki, mediów i lub innych związanych z działalnością gospodarczą Orange.

W dniu 01.06.2022 o godz. 10:00 odbędzie się również spotkanie informacyjne ONLINE dla uczestników, podczas którego dowiedzieć będzie można się:

• jakie są cele i zasady programu
  • jak przebiega proces rekrutacji, czym jest Orange Fab i dlaczego warto wziąć udział w programie
  • jak wygląda infrastruktura i zasoby Orange 5G Lab, a także wysłuchasz koncepcji współpracy przedstawionej przez pracowników firmy Orange

LINK do rejestracji: https://bit.ly/5G-Challenge-spotkanie_rekrutacyjne

HARMONOGRAM SPOTKANIA

• 10:00 – 10:15   Powitanie oraz omówienie programu wsparcia w ramach programu i Orange Fab
  • 10:15 – 10:45   5G – Technologia przyszłości i prezentacja innowacyjnych usług opartych o 5G
  • 10:45 – 11:15   Koncepcja współpracy rozwojowej w ramach 5G Lab
  • 11:15 – 12:00   Pytania i odpowiedzi