Shesnnovation

IV edycja Shesnnovation Academy

Dziewczyny, świat nowych technologii czeka na Wasze pomysły! Do 30 października 2022 możecie aplikować do IV edycji Shesnnovation Academy –  pierwszego w Polsce bezpłatnego programu startupowego dla kobiet w STEM.

⇨ Jesteś przedsiębiorczą kobietą, maturzystką, studentką, doktorantką lub absolwentką kierunku ścisłego albo technicznego?

⇨ Marzysz o przekuciu swoich innowacyjnych pomysłów technologicznych w biznesową rzeczywistość i założeniu start-upu?

Dołącz do Shesnnovation Academy!

Shesnnovation Academy to półroczny program startupowy realizowany przez Perspektywy Women in Tech i Citi Foundation, przy wsparciu merytorycznym Fundacji Kronenberga działającej przy Citi Handlowy.

W ciągu 6 miesięcy 35 dziewczyn z pomysłem na startup technologiczny otrzyma m.in.:

• Cykl szkoleń o sztuce prowadzenia biznesu
  • Indywidualny mentoring z wybitnymi przedstawicielami świata biznesu i nauki
  • Porady ekspertów z branży oraz wsparcie organizacyjne w zakładaniu własnej firmy
  • Wspólną pracę nad modelem biznesowym
  • Przygotowanie do rozmów z inwestorami
  • Konkurs na najlepszy startup

Dzięki Shesnnovation Academy powstało już 38 firm – startupów technologicznych.

Twój może być następny!

Więcej informacji o programie na stronie: http://shesnnovation.pl/

Na Twoje zgłoszenie czekamy do 30 października 2022. Wypełnij formularz rejestracyjny: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScYpE8uqTmCvUZ91LTALIMDQ8Pzonj2SyClf3jl6hFnWHFQOw/viewform

#Shesnnovation #Perspektywy #CitiVolunteers #Pathways2Progress