Konferencja Science & Business MeetUp 18. listopada 2022 r.

Szanowni Państwo,

z przyjemnością zapraszamy na wyjątkowe spotkanie nauki i biznesu podczas wydarzenia „Science & Buisness MeetUp”, które odbędzie się we Wrocławskim Parku Technologicznym już 18 listopada. W programie dwa panele dyskusyjne, sesje networkingowe oraz zwiedzanie zaplecza R&D WPT.

Jak realnie wygląda i może rozwijać się współpraca nauki z biznesem? Jak pozyskiwać fundusze na rozwój przedsiębiorstwa? O tym wszystkim porozmawiamy podczas naszego wydarzenia. Spotkanie w WPT będzie doskonałą okazją do rozpoczęcia dyskusji między przedstawicielami świata akademickiego, a przedsiębiorcami i reprezentantami instytucji otoczenia biznesu.

Zapraszamy do uczestnictwa w wydarzeniu, wysłuchania prelekcji i rozmów z ekspertami wrocławskich instytucji otoczenia biznesu, pracowników naukowych, studentów, reprezentantów jednostek uczelnianych oraz przedstawicieli korporacji i firm z sektora MŚP.

Szczegółowy opis wydarzenia, program godzinowy, spis instytucji obecnych podczas „Science & Buisness MeetUp” oraz przedstawienie sylwetek prelegentów i ekspertów dostępne jest na stronie wydarzenia:

Zapraszamy do budynku Delta przy ul. Duńskiej 9 już 18 listopada. Startujemy o godzinie 10:00!

Uwaga: udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak z uwagi na ograniczoną ilość miejsc prosimy o rejestrację pod podanym linkiem:

Do zobaczenia w WPT!

Fundusze Europejskie, Wiedza Edukacja Rozwój